Atsiliepimai

Įgijau elementarių siuvimo žinių. Taip pat susipažinau su konstravimo pradmenimis.

Greta

Išmokau atkreipti dėmėsį į detales, siuvimo proceso organizavimo. Šiuo metu drąsiau sėdu prie siuvimo mašinos.

Rasa

Mane šie kursai padrąsino imti ir pradėti siūti. Tiesiog nebebijoti, o imti ir daryti. Buvo įdomu stebėti pamokas ir paskui išbandyti siūles ir panašiai.

Neringa

Kursai labai patiko, viskas parodyta ir paaiskinta paprastai ir suprantamai, o svarbiausia lengva atsiminti ka po ko ir kaip daryti. Mokytoja visada kantriai atsake i musu pateiktus klausimus, visada jeigu ko nesuprasdavom dar karta paaiskindavo. Dabar kai supranti ka po ko daryti ir kaip taisyti klaidas, siuvimas tikras malonumas. Tikiuosi jog bus dar kiti kursai ir butinai juos lankysiu.

Gražina

Labai didelė nauda nes daug ko suzinojau.

Erna

Aš asmeniškai esu labai patenkinta. Buvo tikrai viskas paaiškinta aiškiai, suprantamai, paprastai. Manau ir ateityje pasynaudoti visais patarimais. Didelis ačiū.

Vita

Viskas labai paprastai ir suprantamai aiškinama. Aš esu pradedančioji, todėl išsamus ir paprastas paaiškinimas labai gelbsti. Smagu, kad facebook grupėje atsakoma į visus iškilusius klausimus. Tikiuosi panašių kursų dar bus ir ateityje.

Inga

Nuostabūs išaiškinimai , kursai tikrai padėjo net tokiuose dalykuose kur atrodė neįveikiama užduotis, tariu didelį Ačiū mokytojai !

Ginatrė

Didele nauda 😊kursuose gavau pacia geriausia informacija

Dovilė

Sie kursai man primine, jog turiu apdulkejusia siuvimo masina, jog darbas su ja gali teikti malonuma o ne Stresa. Nuostabus destytojos projektas, uzkures ne viena, imti ir daryti. O smagiausia, jog aiskiai, paprastai, suprantamai, zingsnis po zingsnio viskas paaiskinama.

Diana

Labai ačiū už informaciją. Postūmis judėti į priekį, o ne tik žiūrėti i siuvimo mašina.

Gitana

Sužinojau kaip teisingai siūti kokius įrankius naudoti ir kaip pasisiūti norima gamini

Ieva

Visada svajojau išmokti siūti. Niekada neturėjau tam laiko. Buvau ieškojusi kursų netoli, kur gyvenu. Bet šeima ir darbas nesutapo su laiku. Labai džiaugiuosiu, kad radau šiuos kursus. Kiekvienam juos rekomenduočiau. Mokytoja labai smagiai ir įdomiai pateikia visą medžiagą. Labai įdomu buvo žiūrėt. Čia toks lobis, kad tikrai jaučiuosi laimėjusi. Ačiū!!!

Deimantė

Šiuose kursuose išgirdau viską nuo a iki z.Kursai aukso vertės.Tikrai visiems rekomenduoju ir garantuoju,kad nenusivilsite.Sužinosite viską nuo adatų iki modeliavimo.

Agnė

Nuostabus projektas. Kai auginu vaikus ir negali realiai mokytis, o siuti norisi pramokti ar ismokti,tai video perziuros patogiu laiku, nerealiai fainas dalykas. Ačiū!!!

Živilė

Labai naudinga informacija, pamokymai ir patarimai padedantys mokytis siūti namuose savarankiškai.

Jolanta

Labai didelę naudą. Aš lankiau siuvimo kursus, kurie nemažai kainavo ir mokytoja nesugebėjo tiek išaiškinti kiek jūs video metu. Labai džiaugiuosi jus atradusi.

Agnė

Atšviežino žinias, supažindino su naujovėmis. Nes daug metų nesiūta, o dabar vėl labai smagu 🙂

Normantė