Apie Mane

Sveiki, Esu Renata Rimke, 

Dėkoju, kad apsilankėte mano svetainėje. 

Siuvimas mane lydėjo ir su manimi keliavo nuo vaikystės. Dar būdama maža mergaitė siūdavai drabužius lėlėms. Man patiko jas puošti savo siūtais rūbeliais. Vėliau siūdavausi rūbus sau. Dažnai iš savo turimų drabužių perdarydavau į įdomesnį, naujesnį rūbą. Ieškodavau kas nubraižys ir sukirps mano sugalvotus modelius, o namuose sena kojine siuvimo mašina tuos drabužius siūdavau. Man labai patikdavo siūti. Tik į savo mėgstamą užsiėmimą nežiūrėjau rimtai. Kai baigiau mokyklą, maniau, kad reikia įgyti rimtą specialybę, tad esu baigusi Etnolologijos bakalauro ir Viešojo Administravimo magistro studijas. Tačiau diplomai iki šiol dulka stalčiuose ir niekada nedirbau pagal šias specialybes.

Tačiau siuvimas visada keliavęs kartu su manimi išsikovojo savo deramą vietą. Po daugelio mokslų ir nepatinkančių darbų, veiklų, nusprendžiau mokytis siuvimo amato. Esu baigusi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą. To pasirodė man mažai, tad mokslus tęsiau KTU Aprangos Konstravimo ir Modeliavimo kursuose pas technologijos mokslų daktarą Kęstutį Lekecką.

Mano interneto svetainėje rasite siuvimo kursų.

Aš mokau bazinių dalykų, be kurių nepavyks pradėti siūti. Iš patirties galiu pasakyti, kad be šių elementarių žinių, drabužis nebus gražus. Per nuotolinius kursus mokau paprastų įgūdžių ir siuvimo pradmenų. Pateikiu vaizdo įrašus ir palaikom ryšį uždaroje Facebook grupėje, kurioje atsakau į klausimus, patariu, o dalyvės dalinasi siuvimo įspūdžiais. Tad mokytis galima ir namuose.

Esu Mados Dizainerė Anglijoje, kurianti savo asmeninį brandą: Renata Rimke – Fashion designer in London

Taip pat Anglijoje esu įkūrusi siuvimo studiją https://tailorslough.co.uk

Interviu siu manimi:

Interviu žurnalui Lila: „Reikia leisti veiklai tekėti per save, tada tampi Dievo įrankiu, naudingu žmonėms.“

Interviu žurnalui Asų paslaptys: Tik pilna moters širdis gali sukurti prasmingą veiklą“