Akcija!

Vaikų ir paauglių (0-14 m.) trikotažinių drabužių modeliavimas ir siuvimas

39,99 24,99

Išsamus net 25 pamokų kursas, kurio metu ne tik susidraugausite su trikotažu, bet ir išmoksite modeliuoti ir kurti savo gaminius. 

Kurso įsigytas pamokas galėsite žiūrėti neribotą laiką ir jums patogiu metu. 

Svarbi ir puiki naujiena, kad jums nereiks gaišti laiko, sukti galvą braižant bazinį lekalą. Mes iš žurnalo pasinaudosime baziniais lekalais ir juos modeliuosime. Pamatysite kaip iš paprastos palaidinės galima sumodeliuoti madingą suknelę su raukinukais ir prailginta nugara, bliuzoną su unikaliomis kišenėmis. Išmoksite nubraižyti kelnių bazinį lekalą pagal individualius išmatavimus.

Šiuose kursuose išmoktas žinias galėsite pritaikyti kuriant savo modelius. 

O kur dar įvairi ir naudinga informacija kaip tiksliai apskaičiuoti kaklo apvado juostelės ilgumą, kaip įsiūti užtrauktuką, pasiūti kišenes su užtrauktukais ir t.t.

Detalesnį kursų aprašymą skaitykite žemiau:

 

Kategorija:

Aprašymas

Detalus pamokų aprašymas:


1 pamoka. Įvadas

Kurso įvade aiškiai išdėstoma, kokias žinias įgysite kurse ir kokių priemonių reiks kursų metu. 

2 pamoka. Ką turite žinoti apie trikotažinius audinius

Išsami audinių apžvalga, kurios metu sužinosite kokie audiniai tinka siūti vaikų drabužiams, o kurių vengti. Taip pat susipažinsite su paklijavimo audiniais. Sužinosite kokie iš jų tinkami trikotažo gaminių paklijavimui.

3 pamoka. Kaip kopijuoti iškarpas iš žurnalo

Žingsnis po žingsnio parodysiu kaip susirasti, pasirinkti pagal vaikučio dydį iškarpą, kaip taisyklingai kopijuoti iškarpas iš žurnalo. 

4 pamoka. Kopijuotos iškarpos koregavimas

Labai dažnai iškarpas iš žurnalo reikia pakoreguoti, kad jos labiau atitiktų vaikučio figūrą. Išmoksite kaip praplatinti priekio detalę, jei vaikutis yra stambesnis arba ką daryti jei reikiamas kelnių dydis per blauzdas ar klubus būna per siauras. 

5-6 pamokos. Modeliavimo pagrindai

Šiose pamokose pasimokysite modeliavimo pagrindų. Išmoksite, kaip galima šoninę siūlę pasukti tiek į priekį, tiek į nugarą, kaip praplatinti iškarpą ir iš paprastos palaidinės padaryti gražią ir madingą suknelę. Išmoktas žinias galėsite pritaikyti ne tik vaikučių, bet ir suaugusių drabužių modeliavime.  Po šių pamokų gausite ir namų darbų užduočių, kurios dar labiau pagilins ir įtvirtins jūsų žinias. 

7 pamoka.  Kaip siūti trikotažą overloku ir buitine siuvimo mašina

Šioje pamokoje išmoksite kaip galima siūti trikotažą, net neturint overloko, tiesiog su paprasta buitine siuvimo mašina. O jei turite overloką sužinosite keletą naudingų patarimų, kurie padės jūsų trikotažinius gaminius siūti daug  gražiau ir tvirčiau. 

8. Kaip kirpti detales iš audinio

Norint, kad pasiūtas gaminys gražiai atrodytų, labai svarbu taisyklingai iškirpti detales iš audinio. Jei iš audinio iškirpsite nesilaikydami metmenų krypties, drabužis gali tiesiog susisukti. Taip pat pasidalinsiu patarimais, kaip kerpant taupyti audinį. 

9 pamoka. Trikotažinės palaidinės siuvimas 1 dalis

 Išmoksite kokie yra rankogalių ir gaminio apačios apdirbimo būdai.

10 pamoka. Trikotažinės palaidinės siuvimas 2 dalis

Išmoksite kaip tiksliai apskaičiuoti koks  juostelės ilgis reikalingas kaklo išėmai apsiūti. Nuo šiol jums nereiks spėlioti kiek atkirpti juostelės, nes skirtingi trikotažo tipai, yra skirtingo tamprumo, todėl kiekvienam atvejui reikia skaičiuoti individualiai. Ir svarbiausia, nereiks gaišti laiko ardant kaklo apvado juostelę ar siūti iš naujo. Ji iš karto “nuguls” idealiai. Taip pat išmoksite kaip gražiai paslėpti overloko siūlę nugarinėje drabužio pusėje. 

11 pamoka. Peties siūlėje siuvimas ir modeliavimas

Patiems mažiausiems mūsų vaikučiams drabužėliai turi būti su patogiu užsegimu peties siūlėje. Kaip tai padaryti, bet kuriame drabužio lekale, jūs išmoksite šioje pamokoje. 

12 pamoka. Suknelės su raukinukais modeliavimas.

Šioje pamokoje pagilinsime drabužių modeliavimo žinias. Išmoksite kaip sumodeliuoti suknlelę. 

13 pamoka. Suknelės su raukinukais siuvimas

Pasiūsime gražią ir stilingą suknelę su raukinukais. išmoksime kaip padaryti tolygius raukinukus, kurie papuoš ne vieną drabužį. 

14 pamoka. “Oversize” bliuzono modeliavimas

Šiuo metu itin madinga ir patogu platūs ir jaukūs bliuzonai. Tad išmoksite kaip greitai toki sumodeliuoti. Taip pat išmoksite kaip greitai sumodeliuoti dar vieno tipo raukinukus. 

15 pamoka. Bliuzono su kapišonu ir užtrauktuku modeliavimas

Vaikučių vieni iš mėgstamiausių drabužių yra bliuzonai su užtrauktukais ir kapišonu. Išmoksime kaip sumodeliuoti tokį bliuzoną su pakelta kapišono dalimi, kad kaklas būtų apsaugotas nuo vėjo. Kapišono braižymui užtruksite vos kelias minutes ir jį galėsite sukonstruoti prie bet kokio bliuzono. O unikalios kišenės suteiks bliuzonui stilingumo. 

16  pamoka. Bliuzono su užtrauktuku detaliu apžvalga.

Susitikrinsime ar visos reikiamos detalės iškirptos ir kaip jos turės būti jungiamos.

 

17 ,18, 19 pamokos.  Bliuzono su kapišonu ir užtrauktuku siuvimas

Iki mažiausių smulkmenų parodytas bliuzono siuvimas. Išmoksite kaip įsiūti užtrauktuką, kad gražiai atrodytų ir būtų bliuzono puošmena. Išmoksite kaip gražiai susitvarkyti su kapišonu, jo apdaila.

 

20 pamoka. Laisvalaikio stiliaus kelnių konstravimas

Pagal individualius matus išmoksite nubraižyti laisvalaikio kelnių brėžinį. Tad visiems šeimos nariams ir draugams galėsite siūti kelnes pagal individualius išmatavimus. 

21 pamoka.  Laisvalaikio stiliaus kelnių modeliavimas

Jei trokštate originalių kelnių, šioje pamokoje pasimokysime kaip  modeliuoti, sukurti unikalų, tik jūsų dizaino sprendimą. 

22 ir 23 pamokos Laisvalaikio kelnių stiliaus siuvimas

 Išmoksite kaip susiūti originalias kišenes su užtrauktukais. Šioje pamokoje siūname kelnes  su sutvirtinta kelio dalimi. 

24 ir 25 pamokos. Kaip pasidaryti norimo drabužop lekalą, neišardant pačio drabužio

Labai dažnai vaikučiai turi mėgstamus drabužius ir savo stilių, kurį mėgsta. Jūs išmoksite kaip pagal turimą drabužį pasidaryti lekalą, to drabužio neišardant. Pasimokysime kaip tai padaryti su dviem drabužiais palaidine ir kelnėmis. 

Kaip gauti pamokas?

  • Po kursų apmokėjimo į savo elektroninio pašto dėžutę gausite slaptažodį, su kuriuo galėsite prisijungti prie savo paskyros.

  • Paskyroje rasite visas pamokas.

  • Pamokas galėsite žiūrėti jums patogiu metu, nėra būtina jas peržiūrėti iš karto.

Kiek laiko bus saugomos pamokos:

Kursų pamokos bus saugomos neribotą laiką, tad bet kada galėsite peržiūrėti dar kartą arba pakartoti reikalingą informaciją.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.