Akcija!

Kaip meilę siuvimui paversti pelningu verslu.

19,99

Kviečiame įsigyti vykusių mokymų įrašus, juos galėsite žiūrėti patogiu metu ir neribotą laiką

 + Dovana „Praktinių patarimų ir veiksmų rinkinys, kaip susidraugauti su viešumo ir kritikos baime?“ 

Labai dažnai galvojama, kad tereikia turėti meilę siuvimui, išmokti gražiai, kokybiškai siūti – ir Tadammm pelningas verslas garantuotas.

Tačiau mokėjimas gražiai siūti visiškai neužtikrina klientų srauto, verslo augimo ir vystymosi. Yra galybė kitų n apie kuriuos nei nenutuokiate žengdami į siuvimo verslo pasaulį.

Tad, jei Jūs turite svajonę, atverti savo savo siuvimo studijos duris ar turėti sėkmingą savo kurtų drabužių verslą internete, kviečiame į mokymus, kuriai padės jums sutrumpinti ilgą ir pilną iššūkių siuvimo verslo kelią.

Detalesnį mokymų aprašymą skaitykite žemiau

Kategorija:

Aprašymas

1 Paskaita

Siuvimo studijos įkūrimas ir darbas su individualiais klientais

Individualus siuvimas reikalauja ne tik siuvimo technologijos išmanymo, bet daugelio kitų žinių, stiliaus, bendravimo psichologijos ir kt. Tad šioje mokymų dalyje:

 • Kliento priėmimo etiketas, studijos aplinka.
 • Pirmas kontaktas su klientu. Atvejo analizė. Šioje stadijoje svarbu išsiaiškinti ar klientui galėsite suteikti kokybišką paslaugą ir ar jūs norite dirbti su šiuo klientu.
 • Bendravimo su klientais psichologija. Ką daryti kai į jus kreipiasi aikštingas ir reiklus klientas? Kaip išsakyti savo poziciją ir nebijoti prarasti kliento? 
 • Gaminio eskizas- ką daryti jei nemokate piešti
 • Sutartis su klientu. Koks avansas turi būti imamas iš kliento? Kas turi būti nurodyta gaminio užsakyme? Gausite sutarties pavyzdį, kurį galėsite naudoti savo veikloje. 
 • Kaip skaičiuojama gaminio kaina? Kiekvienam gaminiui pasiūti reikia skirtingai laiko. Tad dažnai tiksliai nepaskaičiavus kiek užtruks gaminio pasiuvimas, rizikuojame smarkiai sumažinti savo uždarbį. Tikslus darbo laiko apskaičiavimas svarbus dar prieš pradedant darbą. 

Paruoštukas  kaip apskaičiuoti gaminio kainą. Mokymų dalyviai gaus detaliai paruoštą lentelę, kurioje bus nuodyta iš ko susideda gaminio kaina. Klientui galėsite detaliai pateikti kaip skaičiuojama jo svajonių drabužio kaina. Pavyzdžiui, papildomos kišenės, ar raukinukas jam papildomai kainuos X eur. Taip klientas gali pats dalyvauti drabužio komplekatvimo procese ir nuspręsti ar visos detalės jam yra reikalingos. Ir jūs kaip siuvėjas, parodysite savo profesionalumą, kad kainos pas jus nėra nustatomos “iš oro”, o tiksliai apskaičiuotos. 

Gaminių pardavimas internetu

Produkto sukūrimas ir įvedimas į rinką. Šioje dalyje pateikiami praktiniai ir detalūs žingsniai nuo idėjos iki elektroninės parduotuvės atidarymo.

Vos pradedame galvoti apie produkto kūrimą, galvoje sukasi, kad reikės labai daug investicijų. Atrodo, reikės samdyti įvairius specialistus: nuo konstruktorių, kurios paruoštų lekalus, iki programuotojų, kurie sukurs interneto svetainę. 

Bet jūs viską galite pasidaryti patys, be jokių didelių investicijų. Šių mokymų dalyviai gaus nuoseklius žingsnius iš kur gauti lekalus, kaip juos paruošti masinei gamybai ir pačiam vos per keletą valandų turėti elektroninę parduotuvę. 

“Brandingas” – prekinio ženklo kūrimas. Pagrindiniai aspektai į ką svarbu atkreipti dėmesį. 

Tikslinės rinkos pasirinkimas – kaip tai padaryti? Paprasti ir aiškūs žingsniai be painių marketingo terminų

2 paskaita

Verslas ir pinigai: kaip stebėti ir ką daryti su verslo pinigais, kad jų užtektų?

Verslo ir amato kraujas yra finansai. Kad ir kokia būtų jūsų meilė siuvimui, meilės neužtenka tam, kad galėtumėte iš siuvimo gerai uždirbti. Tiek verslą pradedančios siuvėjos, tiek versle jau esančios siuvėjos ne visada pagalvoja apie finansinę dalį. Mėgaujasi procesu, ateinančiais klientais, džiaugiasi savo tobulėjančiais gaminiais ir pardavimais. Tačiau reikia ir pasiskaičiuoti. 

 • Kaip pradėti verslą, kad nesubankrutuotumėte pirmą mėnesį?
 • Kada jau galima keltis į naujas patalpas ar pirkti naują siuvimo mašiną?
 • Kodėl neturėtumėte pradėti savo verslo nuo paskolų?
 • Kaip stebėti, ar mano verslo kraujas, finansai, yra pakankami? 
 • Gausite excel formą, kuri padės jums stebėti verslo finansinę situaciją. Plius gausite lentelę, kuri jums tarnaus kaip įrankis gaminio savikainai įvertinti.  

Individuali veikla pagal pažymą: kokias išlaidas galite priskirti sąnaudoms? 

Individuali veikla pagal pažymą atrodo labai paprastas dalykas: susiskaičiuoti pajamas, susiskaičiuoti išlaidas, pateikti deklaraciją ir susimokėti mokesčius. Bet ar visas sąnaudas priskiriate veiklai? Ar darote tą teisingai? 

 • Kokias išlaidas galite priskirti sąnaudoms?
 • Kada verta arba neverta skaičiuoti, fiksuoti sąnaudas?
 • Ką daryti su broku?
 • Inventorizacija: daryti ar nedaryti?

O gal yra geresnių veiklos formų nei individuali veikla pagal pažymą? 

Siuvu bute, kuriame gyvenu – ar verta buto mokesčius priskirti veiklai?

3 paskaita

Klausimų atsakymų sesija. 

Tikime, kad per kelias savaites prisikaups daug klausimų. Ypač, kai savo veikloje pradėsite naudoti įrankius, kuriais pasidalinsime. Tad nusimatykime iki 2 val. laiko klausimams-atsakymams.

Na o jei nutiktų taip, kad klausimų nebus ar jų bus labai mažai, šis laikas tikrai neliks laisvas. Siuvimo verslas yra plati sritis ir trečios dienos laiką galėsime paskirti papildomos temos analizei. Temą parinksime pagal mokymų dalyvių poreikius. 

DOVANA

Praktinių patarimų ir veiksmų rinkinys, kaip susidraugauti su viešumo ir kritikos baime?

Ne paslaptis, kad šiuo metu be savo paslaugų ir gaminių pristatymo internete daug sunkiau turėti augantį verslą. 

Tačiau tai viena iš sunkiausių užduočių kurias tenka įveikti. Tiek Renatai, tiek Editai teko patirti ką reiškia patyčios ir nepasverta kritika socialiniuose tinkluose. Bet koks pasitikėjimas savimi po pirmos kritikos bangos būna nušluotas nuo žemės paviršiaus. Tad vėl tenka iš naujo gydyti save, lopyti savo žaizdas, kad išdrįstum atsistoti prieš publiką. 

Tad šių mokymų Dovana – patikrintos ir išbandytos technikos, kurios padės įveikti kritikos ir patyčių bangą, su kuria neišvengiamai tenka susidurti. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.