Akcija!

Išsamus kepurių siuvimo kursas – nuo A iki Ž

7,99 3,99

  •  Net 5 pamokų išsamus kepurių siuvimo kursas, kurio metu išmoksite kaip apskaičiuoti audinio tamprumo koficientą, kad audinys idealiai priglustų prie galvos .
  • Išmoksite kaip pasigaminti 2 skiringų modelių lekalus.
  • Išmoksite pasiūti  2 kepurių modelius: dvigubą kepurę ir kepurę su pamušalu.
Kategorija:

Aprašymas

1 pamoka. Šioje pamokoje sužinosite kaip pasirinkti audinius kepurėms ir kokie reikalingi matai kepurės siuvimui, kaip teisingai pamatuoti. Taip pat išmoksite paskaičiuoti kiekvieno audinio tamprumo koficientą, todėl galėsite pasiūti kepures ideliai prigludusias prie galvos.

2 pamoka. Išmoksite kaip pasigaminti dvigubos kepurės lekalą. Šioje pamokoje išmoksite kaip greitai nusibraižyti kepurės lekalą pagal turimus matus. Tad galėsite pasiūti kepures ne tik savo šeimos nariams, draugams, taip pat galėsite siūti kepures pagal individualius užsakymus.

3 pamoka. Išmoksite kaip iš audinio taisyklingai iškirpti, taip pat pasimokysite kepurių siuvimo subtilybių, kad pasiūtumėte greitai ir gražiai.

4. pamoka. Šioje pamokoje susipažinsite su dar vienu kepurės modeliu: kepurė su pamušalu. Išmoksite kaip padaryti, kad pamušalo kraštas pasislėptų kepurės viduje ir kad jo nesimatytų. O gal kaip tik norite, kad pamušalo kraštelis būtų kaip kepurės dekoro elementas. tad išmoksite kaip paisdaryti ir tokį variantą.

5 pamoka.  Šioje pamokoje parodytas kepurės su pamušalu siuvimas. Sužinosite kaip gražiai paslėpri overloko siūles, kad jų nereiktų nukirpti. Nes nukirpus, kepurė gali greitai iširti.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.