Akcija!

Gucci suknelės siuvimo kursas internetu. Pradžia Blandžio 9 d.

49,00 39,00

Net 3 savaitės išsamių mokymųINTERNETU, ir plius dovana, kurios vertė 49 Eurai.

 

Greičiausiai ne vieną kartą pagalvojai, kaip būtų smagu atidarius savo spintos pamatyti Gucci, Prada ir kitų mados namų sukneles. Turbūt ne vieną kartą pavyzdžiai nužvelgei pasaulio ar Lietuvos žvaigždes apsirengusias prabangiomis suknelėmis ir tyliai pasvajojai, kad pati mielai rengtumeisi tokiais drabužiais, kurių kaina siekia daugelio lietuvių mėnesio atlyginimo pajamas. 

  taip pat ne vieną kartą “varvindavau seilę” į prabangius drabužius ir mintyse skaičiuodavau kiek laiko man reiktų taupyti, kad galėčiau pasipuošti prabangia suknele. Pradėjus skaičiuoti, dažniausiai dingdavo nuotaika, nes suprasdavau, kad reiktų atsisakyti ne tik pramogų, bet ir būtinų pirkinių. 

Tačiau supratau, kad man nebūtina taupyti, atsisakyti  reikalingų pirkinių, aš galiu tiesiog pasisiūti tokią pačią suknelę. Na tai, kas ant tos suknelės nebus mados namų etiketės, bet ji bus pačios siūta, mielas rankų darbo kūrinys. 

Kadangi į mokymus galiu priimti ribotą kiekį moterų, tas rezervuok sau vietą jau dabar!

Detalesnį kursų aprašymą skaitykite žemiau

 

Kategorija:

Aprašymas

Kadangi gyvenu netoli Londono, todėl turiu galimybę dažnai lankytis prabangiose mados namų parduotuvėse ir tyrinėti kokias siuvimo technologijas naudoja aukštosios mados namai. Tad mano teko čiupinėti, atidžiai apžiūrinėti, matuotis ne vieną Channel, Gucci ar Prada drabužį. Tad savo mokymuose jums parodysiu kaip pasiūti suknelę, pagal aukštosios mados reikalavimus.

Tad ir su Tavimi noriu pasidalinti savo žiniomis, ir kviečiu dalyvauti mokymuose, kur išmoksi pati pasisiūti prabangią Gucci suknelę.

Pradėk kurti savo prabangių drabužių spintą nieko nelaukdama!

Kadangi į mokymus galiu priimti ribotą kiekį moterų, tas rezervuok sau vietą jau dabar!

Šiuose mokymuose Išmoksi:

  • Kaip turimą iškarpą iš žurnalo modeliuoti, kad ji atitiktų norimo gaminio galutinį variantą.
  • Kaip taisyklingai kirpti audinį.
  • Kaip konstruoti apykaklę ir rankogalius. Tad prie bet kokio turimo gaminio vos per kelias minutes galėsi sukonstruoti apykaklę ir rankogalius. O tuo pačiu ir sumodeliuoti norimo dydžio ir dizaino.
  • Kaip siūti suknelę su pamušalu. Turbūt žinai, kad prabangūs gaminiai siuvami su pamušalu. Taip drabužis ne tik gražiai “guli”, bet ir ilgiau nešiojamas, neišsitampo. Išmoktas žinias galėsi pritaikyti siūnant kitas sukneles. 
  • Kaip gražiai ir greitai įsiūti paslėptą užtrauktuką. Užtrauktuko įsiuvimas vienas iš sudėtingesnių darbų drabužių siuvime. Juk netaisyklingai įsiūtas užtrauktukas ne tik sunkiai “važinės”, bet ir nepataisomai sugadins visą suknelės vaizdą. Tad su tavimi pasidalinsiu savo atrastu greitu užtrauktuko įsiuvimo metodu, kuriuo pasinaudoję mano kursų dalyvės iš pirmo karto ir be vargo įsiūna užtrauktuką. 
  • Kaip siūti imitacinius kišenių atvartus. 
  • Išmoksi “Haute Coutoure” mados namuose naudojamą suknelių apačios atlenkimo būdą. Šiuo metodu atlenkiama suknelės apačia, tačiau siūlės nesimato gerojoje gaminio pusėje. Ši siūlė pravers siūnat ir kitus drabužius: sukneles, sijonus, kelnes. 

Kaip vyks kursai 

Penktadieniais į savo paskyrą gausi įrašytas pamokas. Jas galėsi pažiūrėti sau patogiu metu. 

Jei nespėsi peržiūrėti pamokų ir dirbti su grupe, mokytis galėsi savo tempu, nes pamokos paskyroje bus prieinamios neribotą laiką. 

Klausimus užduoti ir pabendrauti su kitais kursų dalyviais galėsi uždaroje Facebook grupėje, kuri aktyvi bus visą kursų laiką. 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.