Artėjantys mokymai

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir dalyvaukite net 2 savaičių siuvimo kurse

Šiame kurse kviečiu dalyvauti, net jei neturite siuvimo didelių siuvimo įgudžių. Nes žingsnis po žingsnio parodysiu visu siuvimo etapus ir lengvai tai galėsite pakartoti su savo gaminiu.

Šiam kursui reikalingos priemonės:

  • Siuvimo  mašina
  • Audinys
  • Paslėptas užtrauktukas, siūlai. 

Jei Kovo 1 d. nerastumėte laiško, tikrinkite SPAM ir REKLAMOS (JUNK) aplankalus, nes kartais laiškai nukeliauja ten.

0
Į šį kursą jau užsiregistravo

Mokymus veda Renata Rimke

Renata Rimke

Sveiki, Esu Renata Rimke, 

Siuvimas mane lydėjo ir su manimi keliavo nuo vaikystės. Dar būdama maža mergaitė siūdavai drabužius lėlėms. Man patiko jas puošti savo siūtais rūbeliais. Vėliau siūdavausi rūbus sau. Dažnai iš savo turimų drabužių perdarydavau į įdomesnį, naujesnį rūbą. Ieškodavau kas nubraižys ir sukirps mano sugalvotus modelius, o namuose sena kojine siuvimo mašina tuos drabužius siūdavau. Man labai patikdavo siūti. Tik į savo mėgstamą užsiėmimą nežiūrėjau rimtai. Kai baigiau mokyklą, maniau, kad reikia įgyti rimtą specialybę, tad esu baigusi Etnolologijos bakalauro ir Viešojo Administravimo magistro studijas. Tačiau diplomai iki šiol dulka stalčiuose ir niekada nedirbau pagal šias specialybes.

Tačiau siuvimas visada keliavęs kartu su manimi išsikovojo savo deramą vietą. Po daugelio mokslų ir nepatinkančių darbų, veiklų, nusprendžiau mokytis siuvimo amato. Esu baigusi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą. To pasirodė man mažai, tad mokslus tęsiau KTU Aprangos Konstravimo ir Modeliavimo kursuose pas technologijos mokslų daktarą Kęstutį Lekecką.

Šiuo metu mokausi:  Авторская школа Технологии и Дизайна Альбины Скрипка