Artėjantys mokymai

Gucci suknelė tavo spintoje  – Žinau kad nori!

                                                                                                          Mokymai INTERNETU parsideda 2021, balandžio 9 d. 

 

NET 3 savaitės išsamių mokymų ir dovana, kurios vertė 49 Eurai

Gucci suknelė, kuri kainuoja net 2500 eurų gali kabėti tavo spintoje jau visai netrukus.  

Ir geriausia naujiena, kad tai nereiks ilgiau ar trumpiau taupyti. Tu gali tiesiog ją pasisiūti.  

Greičiausiai ne vieną kartą pagalvojai, kaip būtų smagu atidarius savo spintos pamatyti Gucci, Prada ir kitų mados namų sukneles. Turbūt ne vieną kartą pavyzdžiai nužvelgei pasaulio ar Lietuvos žvaigždes apsirengusias prabangiomis suknelėmis ir tyliai pasvajojai, kad pati mielai rengtumeisi tokiais drabužiais, kurių kaina siekia daugelio lietuvių mėnesio atlyginimo pajamas. 

  taip pat ne vieną kartą “varvindavau seilę” į prabangius drabužius ir mintyse skaičiuodavau kiek laiko man reiktų taupyti, kad galėčiau pasipuošti prabangia suknele. Pradėjus skaičiuoti, dažniausiai dingdavo nuotaika, nes suprasdavau, kad reiktų atsisakyti ne tik pramogų, bet ir būtinų pirkinių. 

Tačiau supratau, kad man nebūtina taupyti, atsisakyti  reikalingų pirkinių, aš galiu tiesiog pasisiūti tokią pačią suknelę. Na tai, kas ant tos suknelės nebus mados namų etiketės, bet ji bus pačios siūta, mielas rankų darbo kūrinys. 

  Kadangi gyvenu netoli Londono, todėl turiu galimybę dažnai lankytis prabangiose mados namų parduotuvėse ir tyrinėti kokias siuvimo technologijas naudoja aukštosios mados namai. Tad mano teko čiupinėti, atidžiai apžiūrinėti, matuotis ne vieną Channel, Gucci ar Prada drabužį. Tad savo mokymuose jums parodysiu kaip pasiūti suknelę, pagal aukštosios mados reikalavimus.

Tad ir su Tavimi noriu pasidalinti savo žiniomis, ir kviečiu dalyvauti mokymuose, kur išmoksi pati pasisiūti prabangią Gucci suknelę.

Pradėk kurti savo prabangių drabužių spintą nieko nelaukdama!

Kadangi į mokymus galiu priimti ribotą kiekį moterų, tas rezervuok sau vietą jau dabar!

Šiuose mokymuose Išmoksi:

  • Kaip turimą iškarpą iš žurnalo modeliuoti, kad ji atitiktų norimo gaminio galutinį variantą.
  • Kaip taisyklingai kirpti audinį.
  • Kaip konstruoti apykaklę ir rankogalius. Tad prie bet kokio turimo gaminio vos per kelias minutes galėsi sukonstruoti apykaklę ir rankogalius. O tuo pačiu ir sumodeliuoti norimo dydžio ir dizaino.
  • Kaip siūti suknelę su pamušalu. Turbūt žinai, kad prabangūs gaminiai siuvami su pamušalu. Taip drabužis ne tik gražiai “guli”, bet ir ilgiau nešiojamas, neišsitampo. Išmoktas žinias galėsi pritaikyti siūnant kitas sukneles. 
  • Kaip gražiai ir greitai įsiūti paslėptą užtrauktuką. Užtrauktuko įsiuvimas vienas iš sudėtingesnių darbų drabužių siuvime. Juk netaisyklingai įsiūtas užtrauktukas ne tik sunkiai “važinės”, bet ir nepataisomai sugadins visą suknelės vaizdą. Tad su tavimi pasidalinsiu savo atrastu greitu užtrauktuko įsiuvimo metodu, kuriuo pasinaudoję mano kursų dalyvės iš pirmo karto ir be vargo įsiūna užtrauktuką. 
  • Kaip siūti imitacinius kišenių atvartus. 
  • Išmoksi “Haute Coutoure” mados namuose naudojamą suknelių apačios atlenkimo būdą. Šiuo metodu atlenkiama suknelės apačia, tačiau siūlės nesimato gerojoje gaminio pusėje. Ši siūlė pravers siūnat ir kitus drabužius: sukneles, sijonus, kelnes. 

Kursai prasideda Balandžio 9 dieną 

Kaip vyks kursai 

Penktadieniais į savo paskyrą gausi įrašytas pamokas. Jas galėsi pažiūrėti sau patogiu metu. 

Jei nespėsi peržiūrėti pamokų ir dirbti su grupe, mokytis galėsi savo tempu, nes pamokos paskyroje bus prieinamios neribotą laiką. 

Klausimus užduoti ir pabendrauti su kitais kursų dalyviais galėsi uždaroje Facebook grupėje, kuri aktyvi bus visą kursų laiką. 

Dovanų gausi  papildomus mokymus, kurių vertė 49 EURAI. Visi kursų dalyviai gaus mokymus“ Kaip koreguoti BURDOS iškarpas, kad idealiai atitiktų figūrą. 

Ko reikia šiems siuvimo kursams

– Siuvimo mašinos ir overloko (bet jei overloko neturi išsiversi ir tik su siuvimo mašina)

– Bent minimalių siuvimo žinių. Neturi būti profesionali siuvėja, bet bent mokėti elgtis su siuvimo mašina, kad ji tau neatrodytų kaip kosminio laivo valdymo pultas. Ir galėtum pasigirti, kad  patalynę ar daugkartinį prekių maišelį esi siuvusi. 

  • Bus reikalingas audinys, pamušalas suknelei, užtrauktukas, siūlai. Bet šių dalykų neskubėk pirkti, aš per pirmąja pamoką papasakosiu kokį audinį patariama rinktis, kad tavo siūta suknelė būtų kaip du vandens lašai panaši į tą Gucci suknelę, kurią matai nuotraukoje. Pradžioje dirbsime su iškarpa, tai turėsi savaitę ar daugiau reikalingoms priemonėms įsigyti.

Tad kviečiu tave prisijungti prie šių mokymų ir galėsi savo spintą papildyti nuostabia GUCCI suknele!

Mokymus veda Renata Rimke

Renata Rimke

Sveiki, Esu Renata Rimke, 

Siuvimas mane lydėjo ir su manimi keliavo nuo vaikystės. Dar būdama maža mergaitė siūdavai drabužius lėlėms. Man patiko jas puošti savo siūtais rūbeliais. Vėliau siūdavausi rūbus sau. Dažnai iš savo turimų drabužių perdarydavau į įdomesnį, naujesnį rūbą. Ieškodavau kas nubraižys ir sukirps mano sugalvotus modelius, o namuose sena kojine siuvimo mašina tuos drabužius siūdavau. Man labai patikdavo siūti. Tik į savo mėgstamą užsiėmimą nežiūrėjau rimtai. Kai baigiau mokyklą, maniau, kad reikia įgyti rimtą specialybę, tad esu baigusi Etnolologijos bakalauro ir Viešojo Administravimo magistro studijas. Tačiau diplomai iki šiol dulka stalčiuose ir niekada nedirbau pagal šias specialybes.

Tačiau siuvimas visada keliavęs kartu su manimi išsikovojo savo deramą vietą. Po daugelio mokslų ir nepatinkančių darbų, veiklų, nusprendžiau mokytis siuvimo amato. Esu baigusi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą. To pasirodė man mažai, tad mokslus tęsiau KTU Aprangos Konstravimo ir Modeliavimo kursuose pas technologijos mokslų daktarą Kęstutį Lekecką.

Šiuo metu mokausi:  Авторская школа Технологии и Дизайна Альбины Скрипка