Artėjantys mokymai

Mokymai vyks 2021 rugsėjo 10 dieną

 Registruokis šiandien kol galioja akcija mažiausiai kainai už kursą. 

ŠIŲ MOKYMŲ APRAŠYMĄ PRADEDU NUO KLAUSIMŲ:

 • Ar teko nusipirkti drabužį internetu, kuris ant modelio atrodė idealiai, o ant jūsų kaip bulvių maišas, ar dar blogiau?
 • Ar pirkdama, siūdamasi drabužius mąstai kaip paslėpti, kad ir nedidelius savo kūno trūkumus (aišku tuos trūkumus mes pačios dažnai pačios įsivaizduojame)?
 • Ar būna, kad niekaip negali apsispręsti kokio ilgio sijonas ar suknelė tau tinka?
 • Ar kada teko sukti galvą, kas per stebukladariai tie stilistai, kad vos žvilgtelėję į moterį jie parenka drabužius, su kuriais ji atrodo kaip populiaraus serialo žvaigždė, ar kokia kita stiliaus ikona.
 • Ar žinai kas yra bendro dar Leonardo Da Vinčio kūrybos ir tavo drabužių spintos?

Aš irgi nuolat sukau galvą ties šiais klausimais, ir džiaugiuosi, kad savo surastais atsakymais galiu pasidalinti su Tavimi. Ogi visa paslaptis yra proporcijose.   Ar žinojai, kad mūsų smegenys matydamos objektą vertiną jį ar jis yra proporcingas ar ne. Ir jei proporcingas tuomet objektas įvertinamas gražus, o jei neproporcingas kaip negražus.

Tad nieko nedelsdama junkis į mokymus, kuriuose vieną kartą ir visam gyvenimui išmoksi taisykles, kurias galėsi pritaikyti perkant, siūdinantis drabužius ar kuriant savo garderobą. Ir visoms savo draugėms galėsi drąsiai pasakyti kokie drabužiais joms tinka, o kurie ne.

ŠIUOSE MOKYMUOSE IŠMOKSI:

 • Išmoskir paprastą skaičiavimo algoritmą, kurio pagalba galėsi lengvai  analizuoti savo ir kitų žmonių figūras. Ir kaip remiantis paprastais skaičiavimais nustatyti figūros trūkumus (realius, o ne įsivaizduojamus)
 • Bus pateikti aiškūs metodai kaip koreguoti figūros trūkumus. Kokie drabužių siluetai tinkami, kokių  patariama vengti.
 • Jei esate apvalesnių formų, su išmoksite kokie kirpimai ir kokios formos drabužiai jums tinka. Ir jūsų spintose daugiau neliks jokių plačių, beformių drabužių!
 • Kaip galima koreguoti figūros trūkumus audinių pagalba.
 • Atskiri patarimai moterims, kurių ūgis yra iki 160 cm.
 • Jei jūsų figūra yra standartinė, taupo pat gausite rekomendacijas. Nes nežinodama pagrindinių taisyklių, savo gražią ir proporcingą figūrą, galite suprastinti netinkamo stiliaus drabužiais.

Vienas iš mano atradimų, tai Leonardo Da Vinčio Auksinis Santykis, kuris naudojamas visuose jo meno kūriniuose.  Šį auksinį santykį daugelis naudoja fotografijoje, architektūroje.Ir pasirodo jis puikiai pritaikomas ir drabužių srityje. Ši paprasta formulė iįvadavo mane nuo nuolatinio galvos sukimo, kurioje vietoje turi būti kišenė, koks turi būti rankovės ilgis, kokio ilgio sijonas. Aš tiesiog paskaičiuoju ir rezultatas visada būna idealus!N

Mokymus veda Renata Rimke

Renata Rimke

Sveiki, Esu Renata Rimke, 

Siuvimas mane lydėjo ir su manimi keliavo nuo vaikystės. Dar būdama maža mergaitė siūdavai drabužius lėlėms. Man patiko jas puošti savo siūtais rūbeliais. Vėliau siūdavausi rūbus sau. Dažnai iš savo turimų drabužių perdarydavau į įdomesnį, naujesnį rūbą. Ieškodavau kas nubraižys ir sukirps mano sugalvotus modelius, o namuose sena kojine siuvimo mašina tuos drabužius siūdavau. Man labai patikdavo siūti. Tik į savo mėgstamą užsiėmimą nežiūrėjau rimtai. Kai baigiau mokyklą, maniau, kad reikia įgyti rimtą specialybę, tad esu baigusi Etnolologijos bakalauro ir Viešojo Administravimo magistro studijas. Tačiau diplomai iki šiol dulka stalčiuose ir niekada nedirbau pagal šias specialybes.

Tačiau siuvimas visada keliavęs kartu su manimi išsikovojo savo deramą vietą. Po daugelio mokslų ir nepatinkančių darbų, veiklų, nusprendžiau mokytis siuvimo amato. Esu baigusi Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centrą. To pasirodė man mažai, tad mokslus tęsiau KTU Aprangos Konstravimo ir Modeliavimo kursuose pas technologijos mokslų daktarą Kęstutį Lekecką.

Šiuo metu mokausi:  Авторская школа Технологии и Дизайна Альбины Скрипка